| baciu92 a întrebat:

Salutare, doresc ajutor in legatura cu steam. Am euro truck simulator 2 multiplayer si cand incerc sa iau o cursa online de la contracte externe(external contract) spune ca am deja o cursa nefinalizata faza e ca la celelalte pot lua curse si la single player si la chestia aia cu motostivuitor...Nu stiu ce sa mai fac!

2 răspunsuri:
| Alecs1Assassinu a răspuns:

Probabil inainte ai facut o cursa si nu ai terminat-o. fa-o si apoi o sa te lase

| Ceputa a răspuns:

Daca ai mai jucat si ai facut o cursa de la contract extreme pe care nu ai dus-o la bun sfarsit probabil jocul sa buguit si nu a resetato sau orice alta concluzie duce la faptul ca jocul s-a buguit undeva, sugestia mea este sa reinstalezi jocul!