| Alecsandriii a întrebat:

Salutare, ei bine am o problema :(

Intr-o zi m-am plictisit asa de tare incat am vrut sa joc un Unturned (stiti voi jocul acela cu zombie, cu arme sa supravietuiesti bla bla bla) si ca prostu' am modificat rezolutia jocului incat mi-a iesit un rahat.Aici am niste poze uploadate pe un site : 1. :http://s1078.photobucket.com/user/alexandru_cristian1/me dia/UNTURNED%20PROBLEMA_zpsgnmspp5d.png.html? filters[use r]=144823075&filters[recent]=1&sort=1&o=0

2. :http://s1078.photobucket.com/user/alexandru_cristian1/me dia/UNTURNED%20PROBLEMA%202_zpst398pbod.png.html? filters [user]=144823075&filters[recent]=1&sort=1&o=1

Mda... si ma rugam daca ma puteti ajuta intr-un fel :*

Multumesc anticipat

P.S. Voi oferi o fundita tipului/tipei care ma va ajuta

Răspuns Câştigător
| Moon4Lord a răspuns:

Nici un link nu merge, nu stiu ce ai facut, si vrei sa zici ca e blocat pe rezolutia aia si nu poti sa schimbi? atunci trebuie sa cauti fisieru cu setariile video de la joc, nu am jucat niciodata unturned deci nu stiu unde s-ar afla, doar daca intru in PC la tine sa ti-l fac cu TeamViewer