| Renatho a întrebat:

Salutare! Eu folosesc Chromecast iar de câteva zile nu mai apare acolo în dreapta sus al video. Ului acea iconita de proiectare. Pe Netflix și pe Youtube apare și e ok merge, dar dacă dau pe filme online sau orice video de pe site-uri nu îmi mai apare, pana acum apărea peste tot. Menționez ca n am umblat în setările tel. Sau ceva de genul, dacă știe cineva sa ma ajute va rog... MULȚUMESC!

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Deconectează-l de la priză, ecran și internet iar apoi conectează-l înapoi și ar trebui sa se rezolve.