| imDany a întrebat:

Salutare, eu joc minecraft si am pc mai slab si merge cam greu ca sa mearga mai repede ce imi trebui ram mare sau placa video mare?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Recomand sa joci o versiune mai veche, si acea versiune sa o joci cu Optifine. Funda?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O placa video mare. Macar 30 de centimetri lungime sa aiba.

| imDany explică (pentru KodrutZ):

Putere cam de cat, 1gb?

| imDany explică (pentru KodrutZ):

Ma eu am Ram 1, 5Gb, procesor 3, 0Ghz Intel, placa video 512mb ce trebuie sa maresc de aici?

| KodrutZ a răspuns (pentru imDany):

Tot.

| imDany explică (pentru YoChriss):

Ma e o mica problema la versiuni mai vechi optifine ti-l da rar sau zip si eu nu am bin la minecraft ca sa fac optifine mai vechi.

| YoChriss a răspuns (pentru imDany):

Atunci macar incearca sa joci o versiune mai veche, recomand 1.5.2. Funda?