| casher a întrebat:

Hey! TPU vreau sa ma ajutati si pe mine cu (Minecraft - ul!) eu am SkyBlcok2.1 pentru versiunea de Minecraft 1.4.7 si... merge mai repede si tot merge mai repede la SkyBlock si eu cand imi creez o lume imi merge mai greu Minecraft-ul! Eu am : Placa video foarte mica (stiti voi ce placa video am ca am Windows XP dar placa mea video e mica, mica, mica... de tot nu chiar asa de mica) Windows XP, etc. slabe for Windows XP si imi merge dar eu vreau sa stiu de la voi de ce pe SkyBlock merge mai repede si pe lume normala nu merge? ca l-a Minecraft sau minecraft ( cum ii ziceti voi ) imi merge tot, mie imi merge minecraft ul ca l-am tras pe : Minecraft Launcher by anjocaido (acest launcher de minecraft este sa scrii doar numele de utilizator pe care vrei sa joci) da,,, raspunde-miti!

1 răspuns:
| IonutBaws a răspuns:

Adauga idul meu de mess ivsa28 no sa iti dau accept prea curand ca am o problema cu messu