| bugativeyRO a întrebat:

imi poate explica si mie cineva de ce se intampla urmatorul lucru:
Acum cateva zile am instalat ChainFire 3d pe tableta si din cauza de retardism nu am mai citit descrierea produsului care zicea ca este doar pentru android 2.3.x si nu pentru ICS JellyBean etc.
Am dat sa instaleze driver-ul la chainfire si am ramas blocat la logo ok.
am descarcat firware-ul nou pentru tableta am urmat toate instructiunile n-a mers.
Am dat wipedata/factory reset n-a mers. ( recovery mode )
Am dat wipe cache partition n-a mers. ( recovery mode )
Acum nu mai pot intra in recovery mode imi apare o imagine:
http://imageshack.us/photo/my-images/707/6p2z.jpg/
Daca ati putea sa-mi dati niste solutii pentru a putea intra inapoi in recovery mode sau pentru a instala firmware-ul fara accesarea la recovery mode multumesc. ^^

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Atunci cauta cum sa folosesti nvflash sau un program similar. cu ajutorul lor poti reflash-ui ROM-ul.
din intamplare am gasit un forum eboda pentru tableta ta.
http://eboda.forumer.com/supreme-quad-core-xl400-f123846.html

sper sa gasesti acolo ceva.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce tableta?
incearca sa cauti un recovery tool pe xda.

| bugativeyRO explică (pentru Danzell):

E-boda Supreme XL 400 QC si nu gaseste tableta in baza de data pe xda

| bugativeyRO explică (pentru Danzell):

Mersi mult m-ai ajutat foarte multwinking