| Styx94 a întrebat:

Salutare,
Imi spune si mie cineva niste servere de metin mai noi, pvm hard - pvp dar sa fie si populate, nu o mana de jucatori

Multumesc

1 răspuns:
| IonVrajalaMT2 a răspuns:

Nu pot sa zic ca e populat pentru ca astazi o sa se deschida dar dai un pm la prieteni mai dau si alti si il populam, deci te asteptam pe :
www.pathofmetin2.eu
Se deschide azi deci e bine sa fi printer primi, dupa ce se populeaza esti tare pe el...
Si daca vrei dai un pm la prieteni sa il populam mai repede:)
Este PVM-PVP mai multe detail pe el.
Va astept!