| justrabbit a întrebat:

joc si eu wartune sunt level 37, caracter knight.dar totusi sunt slab.care ma poate ajuta sa-mi imbunatatesc caracterul si aici ma refer la skills.sa fiu mai puternic in atac.care stie imi poate trimite un mesaj cu id.

2 răspunsuri:
| CioarecYonutz a răspuns:

Vand eu cont pe wartune pe sv 125. E knight lv 37 pvp set.Bat tot de nivelul meu+ ca am cele mai rare astrale si ore si am si vip 2 pe el cu inca vreo 18 zile ramase.Il vand cu doar 5 euro.Da-mi add la yonutz_best_93 daca vrei.

| DrakRainbow01 a răspuns:

Din doua in doua nivele primesti un punct de skills si ai de ales: ori iti activezi un nou skill, ori imbunatatesti unul deja existent si uite cu faci asta: iti dai seama ca ai un punct de skilluri cand strluceste carte din meniul de jos unde ai si Guild si Inventary si dai click pe ea. Apoi, pe la anumite casute unde sunt skilluri va aparea semnul + si daca stii ca ai mai folosit skillul inainte si vrei sa ti-l imbunatatesi dai click e +. Dar fi atent! Ca sa imbunatatesi unul trebuie sa fi sigur ca l-ai mai folosit inainte pentru ca se vor colora si casutele de la skilluri noi si dai click pe + numai daca vrei unul nou. Dar pentru unul nou trebuie sa indeplinesti niste conditii de ex: un anumit skill deja existent la un anumit nivel si caracterul la un anumit nivel. Pentru a afla conditiile pui mauseul pe el si unde e scris cu rosu ale sunt conditiile. S-ar putea ca la unele sa nu fie nimic scris cu rosu dar nu sunt activate ca nu le-ai activat tu. Sper ca ti-am fost de ajutor!