| MrAndrew a întrebat:

Salutare. M-am apucat recent de World of Warcraft si vreau niste sfaturi. Ce clasa sa-mi aleg, ce rasa + argumente. Îmi place sa joc agresiv sa dau damage. Si as dori daca e posibil sa joc cu cineva ca e mult mai distractiv, deci va astept. Precizez ca WOW Official nu servere private.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Undead mage frost(horde) si gnome mage frost(alianta). sau undead rogue subtility(horde) sau nightelf rogue(alianta)

P.S. daca imi dai game card joc eu cu tine happy