| justmemhn a întrebat:

M-am lasat de metin o perioada, pana mi s-a facut dor si am vrut sa intru pe un server. L-am descarcat si cand am dat dublu click pe client nu se intampla nimic, am incercat cu run as administrator, la fel, nimic. Am crezut ca este de la clientul respectiv si am descarcat clientul de la alt server... aceeasi problema : dau dublu click pe client, se incarca putin cursorul si apoi nu se intampla nimic. Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Simbol1 a răspuns:

Pe ce ai dat dublu click daca e uitate dreapta jos la icons poate fii acolo.