| Yusuke16 a întrebat:

Salutare. M-am plictisit sa ma joc aceleasi jocuri zi de zi online si anume:travian; triburile ro; triburile speed; the west; grepolis; farmerama....Imi puteti propune va rog un joc online pe net, interesant?

Răspuns Câştigător
| costinxx22 a răspuns:

Adventure quest normal este singleplayer ( nu scrii si normal) altul adventure quest world este multiplayer si altul dragon fable! Funda?

2 răspunsuri:
| denis223 a răspuns:

Iti zic eu un joc. Fusion fal dar trebuie sa ai cont daca nai fa-ti cont si distreazate pe joc! Bafta la joc!

| XxXxXDaNnNyYyXxXxX a răspuns:

Pai poti incerca:metin2.ro/.en (private united/lunaris etc), 4story.ro