| TheWolf075 a întrebat:

Salutare, ma puteti ajuta va rog cu instalarea modurilor in Minecraft 1.7.2? sau 1.6.4? Am forge. dar nu stiu cum sa le instalez... Mersi.

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Salutare,pune modurile pe care le descarci in folderul %appdata%-. minecraft-mods si il pui acolo apoi intri in orice versiune forge si dai la mods si selectezi modul instalat.

| TheWolf075 explică:

Eu asa si fac dar cind intra imi zice sa le reinstalez... eu le reinstalez dar nu-mi merge...