| Zanisoara a întrebat:

Salutare,mi-am facut o pagina,Si as vrea sa aflu codul pagini,dar nu stiu cum? Alte pagini au, si vreau si eu. Daca stiti va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CUM AFLI CODUL PAGINII TALE PERSONALIZATE DE FACEBOOK? (ID-ul paginii sau profilului de Facebook.) Intra aici http://aflacumsa.ro/......-facebook/ introdu adresa paginii tale in casuta din link si apasa -> Afla ID-ul.
SAU
Vezi linkul tau de la pagina, daca ai un numar acolo (la sfarsit). Scrie inaintea lui "@+[" si la sfarsit ":0]". de ex.: @+[433582107642956:0]

Bafta!