| UserAnonim98 a întrebat:

Salutare, mi s-au furat 2xPosedate si 1xSir pe Metin2Fun cu TradeHack. Cine stie un TradeHack care merge pe Metin2Fun raspuns plz repede. Am gasit unul CryHack dar nu pot sa-l instalez. Astept Linkuri cu Hackuri sau sa-mi spuna cineva cum se instaleaza CryHack... Ms >---Funda cel mai bun Raspuns :X

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa stii cu cine faci afaceri. In al doilea rand, nu vad de ce trebuie sa folosesti si tu cod?! Si mie mi s-au furat iteme, dar ce rost ar avea jocul daca s-ar juca numai cu coduri? Unde este distractia? Nicaieri... si apropo, orice hack gratis=keylogger. Puneti intrebarea: tu daca ai face un trade hack, de ce l-ai da la lume gratis? Ei ti-ar fi dat tie asa ceva? NU!

| Radamel a răspuns:

Nu exista... ti le-a luat cu key sau i le-ai dat tuoh go on