| Mâncărici a întrebat:

Pentru cei care joaca LOL (League of Legends) ce erou de 4800ip imi puteti recomanda? Eu am zis de Jarvan IV sau lee sin, voi ce parere aveti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alinn98 a răspuns:

Depinde de stilul tau. Jarvan e campionul ala agresiv care iti mananca tot HP-ul iar lee e echilibrat si faci roll face on kb cu el :D eu personal il am pe Lee pentru ca face poke super si poti da Q / Q si dupa W pe un minion aliat deci e super. Oricum, uite si alte pareri:

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=403241