| Mihai_Marius_1995 a întrebat:

Stiti vreun server de metin care recruteaza GM,SGA,SGM, MOD? Tin sa mentionez ca am experienta in acest domeniu evident sunt o fire calma. Multumesc

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt chiar si pe TPU care ofera grade de GM, SGM, GA, MOD. Daca aduci playeri pe acel server ori lasi un mesaj mai jos si adaugi in lista de mesenger.
Linkul il ai mai jos (am scurtat linkul sa nu fie pe 2-8 randuri).
Il contactezi si vorbesti cu el.
Mult Succes daca a fost de ajutor nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns.
http://goo.gl/hO6uWS