| Motea_Maria_1980 a întrebat:

Salutare toata lumea si bine v-am gasit pe TPU tongue sti cineva jocuri gen minecraft, canter strike1.6,vegas world si our world spuneti-mi plzz nu dau funda glumeam dauu happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2, far cry, unreal tournament, five nights at freddy, arcane legends happy funda?

| AnimatedSignature a răspuns:

Învață să scrii + că nu ești amuzantă.
Deci tu vrei jocuri din toate genurile sau cum? CS:GO, CSS, Far Cry, Serious Sam, Unreal Tournament, Terraria, GTA San Andreas, GTA Vice City, GTA IV, Halo.

| Florian000 a răspuns:

Citeste o carte.

| LXandro a răspuns:

Gasesti mai multe jocuri online aici
http://gungamesnew.com/

| oOMasTerOo a răspuns:

Incearca San Andreas MultiPlayer. Iti recomand serverul Rpg.Sudplay.Ro. Este o comunitate, deschisa recent, alatura-te si tu. Avem factiuni, joburi la care se castiga destul de bine si un staff prietenos. Daca te-am convins, aduti si prieteni si haide sa ne distram impreuna!
Datele serverului:
HostName: sudPlay.ro - GIFTBOX PORNIT!
Address: rpg.sudplay.ro:7777
Players: 13 / 50
Ping: 14
Mode: SUDPLAY RPG 0.1a
Map: Los Santos