| Duckey a întrebat:

ACeasta este ultima misiune din batman arkham asylum http://www.youtube.com/watch?v=1SKE3akoIg8? L-am omorat pe joker si urmeaza asta! DEci aici se termina jocul?

2 răspunsuri:
| enerky a răspuns:

Nu se termina aici ma e din joc funda?

| geo675 a răspuns:

Povestea in sine se incheie acolo dar jocul este un open world si din acest motiv, ai in continuare posibilitatea sa accesezi misiuni secundare care nu afecteaza atat de mult povestea si poti juca si cu catwoman dupa dar povestea de la baza jocului se incheie acolo!