| orlando12345 a întrebat:

Ce trebiue sa fac la prima misiune la batman arkham asylum la prima misiune cand il duc pe joker la inchisoare? va rog ajutati-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| Greenovidiu a răspuns:

Sa joci! Ha ha! OK, acum lasand glumele proaste la o parte, pur si simplu trebuie sa mergi cu el pana ajunge intr-o noua camera si te intalnesti cu comisarul Gordon! De acolo, Joker scapa, tu trebuie sa te lupti cu prizonierii, si dupa aceea astepti pana se dezactiveaza campul de electricitate care te bloca si... cred ca stii ce urmeaza! Ce era asa de greu? Ma intreb oare cati ani de ai pus o astfel de intrebare? Daca te blochezi asa usor si nu stii ce sa faci, cred ca iti va fi destul de greu sa termini jocul!
Sfat: Incearca si citeste ce se mai spune prin joc ca nu se vb degeaba, iti va fi mai usor sa intelegi ce se intampla, sa afli ce planuieste joker, pentru ca nu va fi tot timpul langa tine sa-ti spune ce are de gand!