| CAMIOANIEEE a întrebat:

Am o nelămurire cu GTA4, de ce dacă bagă multe mașini dă eroarea SMP60/50.Am văzut că eroarea asta dă fiindcă am băgat mașini modate. Dacă bag doar 2-3 mașini nu face figuri,dacă bag mai multe face.O fii din cauza că de exp,mașina modată înlocuiește mașina infernus, dar eu înlocuiesc mașina supergt? De ce la alții nu le dă eroarea asta? FUNDĂ+VOT!

1 răspuns:
| digit12 a răspuns:

Este posibil ca jocul sa nu suporte multe masini modate sau trebuie neaparat sa inlocuiesti cu infernusul.
nu cu supergt