| SUDSteaua1947 a întrebat:

Salutare,TPU! Am o problema care nu imi da pace absolut deloc si nu cred ca ar da pace nimanui.NU imi merge niciun joc pe PC, in afara de PES 2014 si PES 2013.Am incercat sa bag zeci de jocuri,la toate ori apa erori, ori dau crashuri, ori pur si simplu nu se deschid.Nu stiu ce sa mai fac.Am incercat sa bag:Medal of Honor Warfighter,Medal Of Honor Airbourne, Sniper Elite V2, 2012 Olympic Games The Game, toata seria Crysis etc.Am cautat pe net si multi au spus ca poate nu am driverele video instalate.Am luat Catalyst Driver Autodetecter si imi spune ca am driverele cele mai noi...Altii mi-au spus ca poate nu iau eu jocurile de unde trebuie,dar le iau ori de pe kickass, ori de pe piratbay, ori e pe fenopy.Tin sa precizez ca de curand mi-am schimbat placa video de la NVIDIA GeForce 8500 GT la un Radeon x1300/X1550 Series si parca problemele astea au inceput de cand nu mai am placa aceea, dar nu am incercat unele jocuri pe care le vreau acum pe placa veche...Va rog frumos sa ma ajutati ca sunt disperat, am calculator dar il am aproape degeaba.Cine ma ajuta primeste MARE FUNDA!

PC-ul meu:-placa:Radeon X1330/X1550 Series
-procesor:Core 2 Duo 6420 2, 13Ghz
-RAM:2GB

3 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Te ajut eu.Dar aici nu se poate. Da-mi add pe skype:

ID SKYPE: fistis.alexandru93

Aspept.

| SUDSteaua1947 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

N-am skype.hai sa vorbim pe mess sau facebook.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Sharky Fistis pe facebook