| SweeTThing95 a întrebat:

Este vorba de assassins creed 1!
Nu am un pc foarte bun dar imi merge bine jocul. Ei bine asta pana cand primesc o misiune in care plec cu calul pe o alta harta (oras). Mereu mi se intampla asta http://img822.imageshack.us/img822/4657/acgraphicerror.p ng

Placa video ATI Radeon X1300/X1550 Series de 512mb cu driverele la zi
Sunt destul de sigur ca problema este de la placa video dar nu gasesc rezolvare.Este putin ciudat ca face figuri doar pe acea harta... parca merge pamantul in sus :|.
Daca aveti ceva idei va rog lasati mesaj!

6 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Pai da, e de la placa video, dar cum spune si AlinKun... poate e de la supraincalzire, incearca maine. Daca e tot asa inseamna ca placa video si-a atins limitele cu jocul.
Bafta!

| AlinKun a răspuns:

Poate e de la supraincalzire deoarece nefiind foarte performanta trebuie sa lucreze din greu pentru randarea jocului vezi cu o solutie de avarie sa ai o termperatura mai scazuta in unitate

| VladBossuletz a răspuns:

Cati GB

| VladBossuletz a răspuns:

Cati GB ai pe ram sua mai siguer e cu placa video

| SweeTThing95 explică (pentru VladBossuletz):

2. 5 gb ram. Iar chestia cu temperatura e exclusa fiindca am problema asta demult.Inainte nu aveam driverele la zi si acum am sperat sa nu mai am problema asta dar se pare ca tot am dat de ea.

| VladBossuletz a răspuns:

Poate e de vina placa video