| Valy800 a întrebat:

Salutare TPU am o problema in minecraft
un prieten de al meu a invatat de la un prieten de al lui cum sa dubleze iteme cu nodus si pe multiplayer si el nu imi zice cum fac ca nu stiu
ca el promisese ca nu zice la nimeni daca stie cineva cum se dulbeaza cu nodus spuneti-mi va rog
Multumesc pentru raspunsuri

1 răspuns:
| c0ton a răspuns:

Deci iei un chest si 2 itme la fel de expmul 2 minereuri de fier apoi faci un cufar pe care il pui jos si pui un minereu de fier apoi acoloin meniul cu nodus scrie /freecam si dai acolo click apoi dai right click pe cufar si ei minereul si dai sa ilpui peste celalalt si vei avea la itme o gramada dar le pui in alt cufar sa le depoziezi ca daca dai apoi iar freecam bugul nu mai e activ atunci si poti pune in cufar ce ai duplificat dar inainte de a da freecam iar pune-l in cufar.Ca daca pui itmul care s-a folosit pentru duplicare pe celalat vor fi iar cate erau