| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

Am on intrebaere.Pentru cei care joaca "Microvolts" cum se nuumeste mascota aceia verde a lui C.H.I.P? Si ce cod ca sa primesc mascoata trebuie sa scriu la reedem pe site? Va rog mult raspundeti! Dau Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ explică:

Da si cum fac sa ma pot juca cu mascota aia verde? Ce cod trebuie sa bag. Uita-te si tu putin la intrebare. Raspunzi asa aiurea raspunde asa cui vrrei eu nu accept raspunsuri din astea si imi merge hippo e ala albastru si il am.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

E a lui kenox si se cheama hippo codul e vechi nu mai merge