| rem1x70 a întrebat:

Salutare TPU happy... Am si eu o mica problema : am un server de furien dar inca nu este populat. As vrea sa il populez dar din pacate hostul pe care l-am facut nu este pe un site bine populat adica freakz. Asa ca am ales sa va zic pe TPU. connect test.hostgame.ro. Vedeti cum e daca va place daca nu va place lasati un reply cu ce credeti despre server dar va rog intrati. Numele meu pe server este Clow iar lord_knife se ocupa cu donatiile si datului admin-ului. happy bafta la fraguri!

1 răspuns:
| mini35 a răspuns:

Salut am intrat pe servar este foarte frumos si are niste pluginuri tari deci chiar ii sfatuesc pe jucatori sa intre este foarte frumos!happy