| IceE131 a întrebat:

Am si eu o problema cu un simulator ( volan si pedale ) infiniMAX. Cand intru in orice joc el merge doar la stanga, adica daca il tin drept face stanga, orice as face el tot in stanga merge. p.s-pedalele merg perfect, cred ca e ceva de la setari sau nu stiu! AJUTATI-MA VA RPG!

1 răspuns:
| Fanu23 a răspuns:

Pai intra in setari si fa de acolo setarile pe volan, si daca are keyboard sau joypad seteaza pe joypad si se fac automat big grin