| Ştefan_Danii_1994 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie niste jocuri frumoase happy. Gen Euro Truck Simulator 2, Fifa 13, Test Drive Unlimited 2, etc.... si daca se poate sa se incadreze in :

6GB RAM, 2GB Placa Video [nVidia], 1T Hard, Procesor i5

Răspuns Câştigător
| MisterSTAG a răspuns:

Tu ai vrut sa-ti dau jocuri :p
Acum ai de citit(toate sunt din 2013):
Total War Rome 2
Lost Planet 3
Dead Space 3
Tomb Raider 2013
Aliens Colonial Marines
Crysis 3
Bioshock Infinite
Dead Island Riptide
Far Cry 3 Blood Dragon
DmC Devil May Cry
Resident Evil Revelation
Resident Evil 6
StarCraft 2 Heart of the Swa
Company of Heroesrm
Grid 2
Splinter Cell Blacklist
The Bureau XCOM Declasified
Payday 2
Saint Row 4
Metro Last Light
The Walking Dead Survival Instinct
Call of Juarez Gunslinger
Defiance
Dark
Remember Me
Sniper Ghost Warrior 2
Ace Combat Assault Horizon
Mars War Logs

4 răspunsuri:
| dani145 a răspuns:

Gta San Andreas, Minecraft, Need for Speed, funda?

| andreymaryus a răspuns:

Glumesti nu? pai in astea se incadreaza toate jocurile happy. iti zic eu un super joc: driver san francisco. eu l-am terminat de curand si inca ma mai joc da e super misto. poti incerca gta, burnout paradise, farming simulator 2013, germans truck simulator, uk truck simulator si multe altele. daca te plictisesti de astea si mai vrei baga id-u meu de mes andreymaryusandrey. funda? happy

| Skruci a răspuns:

Crysis
Far Cry
Assassin's Creed
Devil May Cry
Gta 4
Call Of Duty
NFS (Toate)
Stiu multe dar nu imi vin acuma in minte.(Depinde si cu ce vrei, masini, impuscaturi, strategie, etc.)
Sper sa iti placa astea.
Bafta. happy

| BigSmokeOF a răspuns:

GTA,Assassins creed(toate), Max Payne 3, Far cry 3, Mafia,Call of duty,Batllefield,Bioshocks,Need for speed,Castlevenia,Deadpool,Spiderman,Batman arckham (toate), Minecraft, Team Fortres, Cs, Saint Raw