| Geogeo111 a întrebat:

Salutare TPU
As vrea sa stiu si eu cum ma deloghez de pe GameRanger daca deja sunt logat cu un alt cont.

1 răspuns:
| 愛佳 a răspuns:

Inchizi GameRanger.Dai start dupa la run scrii asta %appdata% acolo este un folder GameRanger intri in el si acolo sunt 2 foldere unul GameRanger si unul GameRanger Prefs.Folderul GameRanger Prefs il muti pe desktop sau unde vrei si cand deschizi GameRanger iti spune sa iti faci cont nou sau sa te loghezi pe unul existent. Daca vrei sa pui inapoi contul vechi pui GameRanger Prefs inapoi acolo.