| LooJ a întrebat:

Salutare TPU auziti am tras Far Cry 3 si imi merge ca naibi trebuie sa umblu prin setari pe unde va pe la video ca am mai avut un joc pe PC marvel ultimate alliance imi mergea ca... si am umblat in setari si gata pa pa lag

Ce pot sa fac TPU FUNDA

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Da umbla la setarile jocului la partea video si dale pe toate pe low iar daca faci tot la fel e de la game daca nu si merge inseamna ca are game-ul cerinte mai mari decat ram/hdd/proc/video ai avea tu pe comp/laptopwinking