| Killa3463 a întrebat:

Azi am luat dupa net windows 10 si cand ma joc WoM2 imi merge foarte blocat, inainte aveam windows 7 si nu erau probleme dar acum merge foarte blocat, ce sa fac?!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ai instalat driverele?

| ywar a răspuns:

De ce nu vreti voi sa intelegeti ca win 10 este un sistem de operare foarte prost si cu foarte multe bug-uri? Motivul este foarte simplu: Microsoft nu vrea sa investeasca in testare si atunci o face pe gratis cu utilizatorii. Ce daca ne crapa? Lasa ca rabda prostii si ne trimit solutiile pe gratis. Win 7 merge f bine. Vom vorbi de win 10 odata cu primul service pack si poate nici atunci.