| andrei9912 a întrebat:

Salutare TPU, bun deci vreau sa fac un server de minecraft pe hamachi cu modul survival si sa jucam multyplayer sa facem niste seriale si nuj...sa le bagam pe youtube
idul meu de skipe andrei.andrei9912
si yahoo : andrei_7up_2011

1 răspuns:
| robertfgr a răspuns:

Iti dau un sfat care merita luat in considerare, daca doresti sa faci video petru youtube cred ca le vei face pentru reclama daca faci reclama te asigur ca nu o-sa ai mai mult de 5 playeri pe hamachi mai bine fa-ti un sv cu no-ip.comwinking