| xMentholx a întrebat:

Salutare TPU, caut si eu o firma "SERIOASA" de hosting / gazduire server metin2, dar o firma de la care a-ti mai cumparat si credeti ca merita recomandata. De exemplu din urmatoarele: quality-host, phase-7, 69-host, sms-hosting, clear-web, rien-hosting, seven-host sau pro-way ce mi-ati recomanda? Sau daca stiti voi altele mult mai bune, astept parerile voastre. Rog seriozitate, multumesc mult!

1 răspuns:
| Crissuu9871 a răspuns:

Eu as zice 69host.ro! Este o firma serioasa, si placuta la pret!