| ToXiCWarrior a întrebat:

Salutare TPU, cei ce joaca naruto naiteki kensei(nnk), imi spuneti si mie cum pot sa pornesc jocul fara steam, pentru ca am descarcat jocul dar cand intru in folderul jocului nu-mi apare starterul...va rog frumos sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| xCruz a răspuns:

94.176.155.174:27016 uite un server iar sa pornesti fara steam e simplu bagi toate folderele de la nnk in folderu cs 1.6 intri in hl si dai change game "Naruto Naiteki Kensei R1"

1 răspuns:
| AstaDePeTPU a răspuns:

Paai urmeaza pasii acestia si o sa iti fie mai usor :
1)Descarca si instaleaza counter strike 1.6 (preferabil);
2)Downloadeaza si instaleaza NNK in folderul de counter strike;
3)Fa un SHORTCUT la HL;
4)Da proprieters pe SHORTCUT si cauta cuvantul TARGET (exista o portiune numita shortcut)
5)La target arata locatia shortcut-ului;
6)Dupa ghilimelele acelea (") fa un spatiu mic si scrie -game nnk
Asta este tot.
Succes!