| alexdumitru a întrebat:

Deci am Euro Truck Simulator Gold edition, v 1.3 si vreau tare mult niste moduri ( in principal harta Romaniei, si ce mai stiti voi... camioane misto, alte tari...), dar nu prea ma pricep sa le "pun" in joc (am incercat: am downoaldat mapa, am pus in fisierul "mod" dar nu imi apare in joc) cum sa fac? Cel mai bun=FUNDA Si vreau sa mentionez ca nu merge sa fac jocul mp! Este cumparat, nu piratat!

Răspuns Câştigător
| Alecs1Assassinu a răspuns:

Intrii in documente, intri in folderul ETS 2, mods, pui modul acolo, intrii pe joc, creezi profil nou (pentru harta romaniei) si iti selectezi ce moduri vrei. si pentru celelalte moduri, poti lua de pe Workshop, sau descarci de pe net, le bagi acolo in mods, intri pe un profil si iti selectezi modul