| ToXiCWarrior a întrebat:

, imi spuneti si mie va rog cum pot sa anulez un abonament orange, a expirat contractul, dar cand am fost la orange mi-au spus ca trebuie sa sun la un numar de telefon ca sal anulez, dar a trecut o luna de cand am fost si acum nu mai sunt sigur de acel numa, parca era 456, dar daca este acesta, numi funcitioneaza, cand sun imi spune sa apas pe tasta 1 pentru lb romana, iar dupa imi spune ca numarul format nu va este acesibil, ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si asteapta sa spuna:pentru consultant. Apesi tasta si astepti sa vorbesti cu un consultant Orange.Ar trebui sa te anunte pana in 15 zile(primesti mesaj)Pe mine nu m-au anuntat nimic pana acum.15 zile au fost pana ieri.