| MihaiAndronescu123 a întrebat:

In Cs 16 m4a1 este mai puternica fara amortizor sau cu amortizor, dar pistolul de la CT?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M4a1 are mai multa precizie cu amortizor(la m4a1 depinde de situatie -de aproape m4a1 ii bun cu si fara amortizor, dar daca inamicul e departe ii bun cu amortizor.La fel si la pistol!

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Atunci cand ai amortizorul pus ai o acuratete mai maire, dar recului si "dmg." raman neschimbate.Iar despre pistol, e bun daca stii sa tragi cu el.

Succes!