| serau999 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul Vista, are toate driverele la el. Are si audio dar nu se aude nimic. Cum aflu numele de la placa mea audio? (Am instalat un driver care mi se parea ca e bun dar nu merge, il citeste dar nu merge, nu se aude nimic)
Funda!

Răspuns Câştigător
| albul96 a răspuns:

Cel mai util este sa intri in control panel sectiunea =>device manager => sound, video and game controllers(e pe la sfirsit) ^^ de exemplu eu am placa Intel R integrata si una Realtek dedicata

2 răspunsuri:
| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Incearca realtek audio driver pentru marca de comp pe care o ai

| serau999 explică (pentru Lupas_Sergiu_1993):

De unde pot sa-l descarc?