| Anonim22341 a întrebat:

_Salutare TpU! Nu stiu de ce dar cand intru in metin2.ro,dupa ce se termina de incarcat hackshield imi apare eroarea "START_SERVICE_ERROR(errorCode=204).De ce imi apare eroarea aceasta? crying Ajutati-ma, ma chinui sa imi mearga metinul de cel putin 2 luni crying.

Cine ma ajuta sa imi mearga metinul are un mare fundoi de la mine si respectul meu big grin

6 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Sigur ai win8
Pe win 8 nu merge..defapt da dar da multe eorir
dau ntourble shoot si dai sa ruleze in sin 7 sau xp

| PuF1zoR a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar happy

| Anonim22341 explică (pentru ShNySnYGer):

Nu am widows 8, ci 7 si am incercat tot ce s-a putut sa mearga dar degeaba sad

| Anonim22341 explică (pentru PuF1zoR):

Am facut-o de nenumarate ori crying(

| ShNySnYGer a răspuns (pentru Anonim22341):

Dai un test de compatibilitate

| PuF1zoR a răspuns:

Ia-ti net framework 3.5 sau 4 sau 4.5. Poate iti merge happy