| BogdanDumbrava a întrebat:

Sunt nou, nu stiu cum sa dau funda dar daca voi primi un raspuns care ma va ajuta chiar o voi da, bineinteles cu ajutorul vostru, mi-am downloadat de curand metin2 hotstyle, l-am instalat si cand intru pe el apas pe acea iconita imi apare ca se incarca, se incarca si imi apare jos in bara HACK_SHIELD si scrie:
START_SERVICE_ERROR(errorCode=200) iar apoi tot pe asta am doar o singura optiune sa dau ok ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ionut332 a răspuns:

Dai ok poate iti merge hack_shield e un program care blocheaza heckurile pe care vr sa le folosesti acea versiune care zici ca iti apare jos se incarca nu ai de ce sa-ti faci griji.

| BogdanDumbrava explică (pentru ionut332):

Frate dau ok si tot nu merge sa intru ce sa fac altceva?

| ionut332 a răspuns (pentru BogdanDumbrava):

Daca nu stergel dawnloadeazal iar si dezarhiveazal iar dar ce anti-virus ai ca si eu am avut vreo 2 si imi stergeu din metine niste fisiere.

| BogdanDumbrava explică (pentru ionut332):

AVG 2013