| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TpU sunt in criza de jocuri nu stiu ce sa ma mai joc.
Bun daca stiti jocuri gen Darksiders, DmC, Prototype sau ceva cu masini cu tuning sa aiba si grafica intre super si bestial sau un joc online cu download sau pe browser numai sa fie tari jocurile pe care mi le exemplificati poate sa fie si un joc cu ceva adrenalina in el.
Nu am nici un fel de consola, joystick sau volan sau ce mai stiti voi.
VA ROG ajutati-ma! A SI FARA PRINCE OF PERSIA prea greu pentru mine.

3 răspunsuri:
| Adelk a răspuns:

Nu mai imi spuneti de metin 2 ce roaman nu stie de metin2 inseamna ca e... travian nu imi place era plictisitor am jucat si ikariam nu mai am chef de el nfs MW l-am terminat si 4story ii cel mai mare xerox din lume incearca sa copieze wow-ul pana la cel mai mic detaliu. Deci alte jocuri si am calculator foarte performant si mersi pentru raspuns.

| Keyna a răspuns:

Am incercat si eu Prince of Persia si ai dreptate, e destul de greut.

Poti sa incerci Assassin's Creed ( sunt mai multe jocuri in serie)
Eu am jucat Skyrim si mi-a placut destul de mult. E complex jocul.
Kingdoms of Amalur: Reckoning e un joc dragut, nu foarte greu.
La jocuri cu masini nu prea ma pricep. big grin.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat