| Kreisegger a întrebat:

Salutare TPU, sunt un fan al jocurilor RockstarGames, acum ca a aparut red dead redemption 2 mi-am upgradat pc-ul special pentru a purea juca jocul, doar ca inca nu a aparut pe pc, cand credeti ca va aparea, sper sa nu ia exemplul lui gta 5 si sa apara dupa vreo 2 ani, sper ca va aparea pana la finalul anului sau nu vom avea red dead redemption 2 pe pc, mult timp de acum incolo.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Il vorr lansa la fel cum au facut cu GTA5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil apare peste 2-3 ani, cand ii face remaster pe ps5 si noul xbox. E posibil sa nu apara niciodata.

| Tudy000 a răspuns:

Mai omule imi pare rau pentru tine, dar te-ai gandit sa faci un studiu pe net sa vezi daca va aparea pe PC, nici cel vechi nu este pe PC si e o diferenta de 8-10 ani intre ele, macar nu e opierdere totala upgradeul, o sa-ti mearga mai bine restul jocurilor pe care le joci laughing