| LordGamesYT a întrebat:

.. Vreau sa stiu daca as putea rula GTA IV pe high cu urmatoarele componente:
Intel Pentium G3250 3.2GHz
AMD Radeon HD 6670
Memorie Zeppelin 4GB DDR3 1333MHz

2 răspunsuri:
| mihaiwz98 a răspuns:

Pai depinde in primul rand la ce rezolutie vrei sa joci. Daca joci la o rezolutie 1080p cu fps decent n-o sa-ti mearga nici la minim. Oricum la high n-o sa-ti mearga nici pe rezolutie mica foarte decent pentru ca componentele sunt oarecum depasite.Si eu am un sistem ca al tau doar ca cu o placa video ceva mai performanta si abia de imi merge la minim spre mediu la o rezolutie 720p cu o medie de 30fps.Deci nu fi prea increzator

| andreispeed250 a răspuns:

Iti ruleaza in high