| LordGamesYT a întrebat:

SAlut TPU Vreau sa stiu daca:
Placa de baza ASRock H81M-DG4 este compatibila cu:

AMD Radeon HD 6670
Intel Celeron G1840 2.8Ghz Sk 1150
Ram Zeppelin 4Gb DDR3 1333Mhz
DAu funda

Răspuns Câştigător
| JustinDaniel a răspuns:

Asa am si eu ASROCK aleasi model ca al tau incearca sa il montezi si apoi faci un test daca merge. big grin funda?

2 răspunsuri:
| MateiAlexandru1398 a răspuns:

Da, sunt compatibile, dar nu-ti recomand placa aia video. e ca si cum ai avea placa integrata, mai bine mai pui niste bani si iti iei ceva mai bun

| LordGamesYT explică (pentru MateiAlexandru1398):

Ce? Omule in ce lume traiesti? Placa asta imi duce Call of duty Black Ops 2 70 FPS O placa integrata e mult mult mai proasta am folosit candva o placa video integrada si imi merge Call of duty Bo1 co 10-20 fps