| rolandbejan a întrebat:

Salutare TPU vreau sa va intrebare ceva legat de pes 12.
eu la pes 12 nu am toate ligile cu echipele ca la fifa 12 sa zicem liga germana nu o am.
asa este jocul sau este vreun pach pentru asa ceva?

1 răspuns:
| AdyStylexx a răspuns:

Salut:) pot sa-ti raspund eu al intrebare pesul nu are toate ligile doar cateva daca vrei sa adaugi tu o liga si imbunatatiri la pes uitate pe acest site:http://www.mysoccerpatch.com/......ownload... exista mai multe patchuri cu mai mult sau mai putine ligi bots mingi skinuri la tricouri etc. trebuei doar sa scrii PSedit 2012... P.S ar putea da unele erori cand te joci adica nu stiu mie mi-a dat dar aveam pes2010 roaga-te sa nu fie