| JustLexu a întrebat:

Salutare TPU

Vreau si eu niste nume de metin2 (fara nume din astea de copii gen SpeddyNinja sau xWarriorx sau BestWarrior sau xSamanx)... am trecut de mult de perioada cand numele astea mi se pareau faine...

Vreau nume ori in engleza ori numele unui personaj dintr-un film sau chiar numele unui film (de ex.) Divergent chiar si personaje sau filme horror as prefera un singur nume (adica un singur cuvant la nume) dar nu neaparat... sau cel mai simplu astept nume combinate (de ex.) Hypo / Zyppy sau ceva asa Kikko din astea combinate din litere asa va dati voi seama la ce ma refer

Multumesc + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jullykss a răspuns:

Kenwood,Groove,Netsky,Legitrival,Royal, Insurgence,Mempihos,Logitech, Wittnege, Polared, Consequence, s.a.m.d.

1 răspuns:
| Catalynnn a răspuns:

1) DieHard
2) Tarkan
3) NANEmernic
4) CaziPloie
5) Agresive
6) NoStress
7) HaarpCord
8) FUEGO
9) wOwDmG
10) SCANDAL