| Claudiuqqqqqqqqq a întrebat:

.. vreau si eu sa gasesc un server de C.S. 1.6 classic (fara skinuri sau arme CS Go),dar sa existe si hartile De_romania2012, css_inferno, kabul 2, westwood big si newstyle si cel mai mult doresc sa se bage harti de Carciun, in timpul iernii.Cine stie un asemenea server sper sa imi spuna si mie numele.Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Dobre_Alexandru_1994 a răspuns:

CS.SETMASTER.CF - e un server tare frumos vei vedea din prima ca e ok cand vei tine cutitul in mana te vezi gen GTA VICE City, cand dai head iti 2 fraguri si multe altele. De craciun ce am vazut eu se vor baga moduri de craciun....si sunete specifice sarbatorii de craciun...

| Claudiuqqqqqqqqq explică:

Stie cineva? plsss

| Claudiuqqqqqqqqq explică:

Nu mai stie nimeni? dau funda