| EncoreFTW34 a întrebat:

Salutare TPU ziceti-mi si mie niste jocuri pentru PC de groaza in afara de fear 3 2 si 1 orice fel de joc doar sa fie de groaza fiindca vreau sa sperii pe un coleg care vine pe la mine

Răspuns Câştigător
| Denisutss a răspuns:

Scary maze : http://www.everythingscary.com/scary/play/Scary-Maze-Game. Cand vine la tine daca ai casti, daile sa le puna apoi zii sa treaca de cele 3 nivele ale jocului. Se va speria 100 % daca nu stie faza. Toti care au venit la mine si le-am aratat au cazut de pe scaun. Daca ai boxe dale mai tare 65-80 %. Sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Incearca Amnesia the dark descent. Garantez ca e cel mai horror din multe jocuri ale genului.