| Danciu_Iustin_1994 a întrebat:

Salutare tuturor. Am incercat sa descarc promods pentru eurotruck 2. Dupa ce am pus toate partile si le-am dezarhivat in fisierul pentru mod-uri de fiecare data cand porneam jocul si incercam sa pornesc un profil mi se incarca loadigscreenul pe jumatate si jocul da dea crash. Am dlc care imi trebuie si am pus si definitia, am jocul cumparat si am un calculator bunicel ( pot sa ma joc GTA V pe high). Daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| KKTGRS a răspuns:

E de la mod.Mie mi-a dat crash de la Sisl Megapack, un mod pentru accesorii.Cumva,probabil,nu e compatibil cu versiunea jocului tau sau nu a fost el updatat.