| alexuL97 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o intrebare legata de jocul " NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4". De ce ruleaza foarte greu? Laptop-ul meu indeplineste toate conditiile minime pentru functionare al jocului, mai putin una. Jocului ii trebuie 3. 00GHz si eu am doar 2. Stiti cumva cum as putea sa fac jocul sa ruleze ok? sa nu sacadeze asa de mult. Multumesc anticipat tuturor! happy

Răspuns Câştigător
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

O solutie nu mai daca ai Nvidia, cauta nVIDIA control panel, manage 3d setings Add, adauga lanuncheru de la la naruto si daca scrie,, integrated graphics,, seteaza pe procesorul ce il detii

8 răspunsuri:
| alexuL97 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

N-am placa nVIDIA sad... ce fac?

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru alexuL97):

Ce placa ai atunci?

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Bossule asculta acilea,daca tu indeplinesti conditiile minime, atunci jocul iti va rula pe grafica integrata(de aia merge greu, ca doar am patit si eu, te-am intrebat daca ai placa Nvidia ca rezolvai din nVidia panel)de aia te intreb ce placa ai, nu de alta

| alexuL97 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Bossule big grin am placa radeon R5 de 2 gb

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru alexuL97):

Faina placa, dar avand in vedere lucru asta, inseamna ca joci iti porneste cu grafica integrata nu cu actuala ta placa, ceea ce face ca jocul sa fie lent

| alexuL97 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Pai si cum rezolv?

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru alexuL97):

Nu are si Radeon panou de control ceva de genu?

| alexuL97 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Boss! :) https://www.facebook.com/L4posi. Asta e facebook-ul meu. Hai sa vorbim acolo sa vedem cum facem cu naruto 4 asta :D abia astept sa ma joc si eu :)) Astept cerere sau mesaj de la tine!;)