| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!!!
Caut si eu un server de metin2 care stie servere faine va rog dar sa respecte cerintele
-lvl maxim 225-255
-cand upgradez ceva sa nu imi trebuiasca un inventar intreg
-armele/armurile si accesorile sa evolueze, nu sa pice in mape
-sa fie macar vreo 30 player online

Cel mai bun metin dat castica o Funda!!!!

3 răspunsuri:
| YulyaFlorentina a răspuns:

Buna!
Metin2 Imperial :
ImperialMetin2 este un server PvP cat si PvM, Avem peste 100 de evoluti puse la dispozitia voastra,
Avem sisteme frumoase si noi: Sistemul peturi, Sistem PvP, Sistem puncte metin si multe altele,
Pe serverul nostru NU au existat, NU exista, NU vor exista vreodata iteme modate sau 6/7
Ratele serverului fiind 1000 la suta, se creste destul de bine, bani se fac repede, itemele la fel.
Avem in farmap o multime de dropuri unice si frumoase, mobi surpriza si altele.
Bonusurile intra foarte repede cu o variatie de 85-90 la suta.
Ca sa va facem treaba si mai usoara, aveti switchbot-ul implementat pe tasta F5.
Serverul este deschis de 1an, in acest timp am demonstrat ca, ImperialMT2
este un server bine administrat de echipa ImperialMT2, Am dovedit seriozitate ceea, ce este foarte
greu de gasit in zilele noastre, cei care joaca stiu despre ce vorbesc.
Scopul nostru este de a readuce oamenilor placerea de a juca Metin2.
Vino tu si prieteni tai pe un server in care poti juca in voie.
Nu ne vom incalca niciodata promisiunea! Aceea fiind, ca nu ne vom inchide portile niciodata!
Pe ImperialMT2 este scrict interzisa folosirea hackurilor de orice tip.
Datorita faptului ca multi playeri in timpul saptamani sunt la scoala, munca si asa mai departe,
am decis ca eventurile sa fie doar Sambata si Duminica. Ele fiind: OX,Hide, Valoare atacului, Razboi regate, PvM, PvP
Mai multe puteti descoperi singuri, Va asteptam cu drag pe ImperialMT2.

Sper ca te-am ajutat happy.

| JolnT a răspuns (pentru YulyaFlorentina):

Am jucat acest metin. Nu e frumos din cauza king-urile au bug si nu imi place mie server-ul

| YulyaFlorentina a răspuns (pentru JolnT):

Incearca Metin2 Severin. Serverul Gorun - Pvp-pvm, lv max 105. Serverul Nero - Pvm Hard, lv max 99. La ambele servere trebuie depusa multa munca.